درباره ما

منصف ترین قیمت برای خرید ماشین تصادفی

بهترین خریدار تصادفی

ماشین تصادفی به خودروهایی گفته می‎شود که دچار سانحه تصادف شده اند و هنوز صاحب ماشین، اقدام به تعمیر آن نکرده! چرا؟

چون هزینه‌های تعمیر ماشین تصادفی بسیار بالا بوده و در اکثر مواقع تشخیص داده میشود که نمی‌ارزد تا هزینه‌های زیادی را برای تعمیر و صافکاری ماشین شود. به همین دلیل صاحب ماشین تصمیم میگیرد که به همین شکل،ماشین تصادفی خود را بفروشد.

قطعا بهترین خریدار تصادفی ماشین صافکاران هستند. این افراد با خرید خودروهای شما، به دلیل اینکه هزینه ی حق الزحمه جهت صافکاری را نمیدهند و حرفه ی خودشان است هزینه های صافکاری ماشین برایشان به حداقل میرسد. در نتیجه بهترین افرادی که میتوانند ماشین تصادفی شما را خریداری کنند میباشند.

شما نیز می‌توانید با کارشناس صافکار منصف وبسایتمان تماس گرفته و ماشین خودتان را به ما بفروشید. صافکاران ما به هر قیمتی که شما بخواهید ماشینتان را خریداری میکنند .البته در این لحظه، شما با یک تیر، چند نشان را می‌زنید. به این صورت که، شما واسطه‌ها را حذف می‌کنید. چون اگر واسطه‌ای وجود داشته باشد، قطعا باید هزینه‌ای را نیز به این افراد به عنوان پورسانت پرداخت کنید.  هم اینکه می‌دانید که می‌توانید فروشی مطمئن را داشته باشید و ماشینتان را به بالاترین قیمت به ما فروخته و به کل پول خودتان می‌رسید.