همه چیز راجع به خودرو های تصادفی و از کار افتاده

همه چیز راجع به خودرو های تصادفی و از کار افتاده

خودروهای تصادفی نیز انواع و اقسام مختلفی دارند. هر کدام از این خودروهای تصادفی نیز دارای هزینه‌های مختلفی برای پرداخت خسارات هستند. حالا یکی ممکن است که هزینه‌های کمی را نیاز داشته باشد و یکی هم خسارات‌های زیادی.

در واقع نوع تصادف شما می‌تواند بر روی روند فروش خودرو تصادفی نیز تاثیر گذار باشد. برای همین در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع خودروهای تصادفی آشنا کنیم.

خودروی دو تیکه چیست؟

خودروی دو تیکه چیست؟

خودروهای دو تیکه در واقع خودروهایی هستند که دچار تصادف شدند؛ در زمانی این تصادف‌ها بسیار شدید و سنگین باشد، ممکن است که خسارات بسیار سنگینی به جلو یا عقب ماشین شما، وارد شده باشد. برای همین دیگر صافکار نمی‌تواند که مراحل صافکاری را بر روی خودرو شما، انجام دهد.

در این لحظه، معمولا بخش آسیب دیده (قسمت جلو یا عقب) توسط صافکار تعویض می‌شود و در این لحظه، خودرو شما اصطلاح دو تیکه را از آن خودش می‌کند.

البته شما نباید اینکار را انجام دهید؛ چون خودروهای دو تیکه مورد تایید اداره راهنمایی و رانندگی نیستند و برای همین اگر نیاز به کارهایی به مانند تعویض پلاک داشتید، نمی‌توانید آنها را انجام دهید.

 

خرید خودروهای دوتیکه توسط سایت تصادفی منصف

همانطور که گفتیم، خودروهای دوتیکه مورد تایید اداره راهنمایی و رانندگی نیستند و اگر شما قصد فروش را داشته باشید، ممکن است که با مشکلات مختلفی رو به رو شوید.

ولی اصلا نیاز به هیچگونه نگرانی نیست. شما اگر صاحب یک خودرو دوتیکه هستید و همچنین اگر فروش آن را دارید، می‌توانید خودرو دوتیکه خودتان را به سایت تصادفی منصف بفروشید.

برای انجام مراحل فروش خودرو دو تیکه، کافی است که با بخش فروش تصادفی منصف تماس بگیرید.

 

خودرو چپی چیست؟

خودرو چپی چیست؟

خودرو چپی در واقع به خودروهای گفته می‌شود که بر اثر تصادفات سنگین، چپ کردند. وقتی که خودرو شما در زمان تصادف چپ کند، قیمت آن در زمان فروش، بسیار کم می‌شود و حتی شاید هر خریداری نیز قیمت‌های خاص خودشان را بدهند.

 

خرید خودروهای چپی توسط سایت تصادفی منصف

ولی اگر شما صاحب یک خودرو چپی هستید، اصلا نیاز نیست که نگران زمان فروش خودرو خودتان باشید. شما می‌توانید با تیم تصادفی منصف تماس بگیرید و ماشین خودتان را به هر قیمتی که شما بگویید، بفروشید.

 

خودرو با بیمه و بدون بیمه تصادفی چیست ؟

وقتی که خودرو شما بیمه داشته باشد و اگر شما دچار تصادف سنگین یا سبک شوید، بیمه میتواند خسارت‌های ناشی از تصادفات را جبران کند. پس اگر خودرو شما دچار بیمه تصادفی نباشد، عملا بیرون آوردن و رانندگی کردن ماشین، یک ریسک بزرگ است.

 

خرید خودرو با بیمه و بدون بیمه توسط سایت تصادفی منصف

سایت تصادفی منصف، بدون اهمیت به این موضوع که اصلا خودرو شما بیمه تصادف دارد یا نه، خودرو تصادفی شما را خریداری میکند. برای اینکار کافی است که فقط با یکی از راه‌های ارتباطی که در سایت درج شده، با بخش پشتیبانی سایت تصادفی منصف تماس بگیرید.

 

خودروهای کامل رنگ چیست؟

زمانی خودرو شما دچار بیشترین افت قیمت می‌شود که شما ماشین خودتان را به صورت کامل رنگ کرده باشید. رنگ آمیزی کامل بدنه خودرو می‌تواند نشان دهنده آسیب‌های جدی یک خودرو در زمان تصادف باشد. البته به غیر از مسائلی به مانند تصادف، موارد دیگری نیز می‌تواند باعث این اتفاق شوند که مهم‌ترین آنها مربوط به نگهداری نامناسب می‌شود.

در بعضی از مواقع هم صاحب خودرو از رنگ فعلی ماشین خوشش نمی‌آید و برای هیمن اقدام به تغییر رنگ کامل آن می‌کند.

وقتی این اتفاق می‌افتد، خودرو شما دچار افت قیمت شدیدی می‌شود که عملا شاید قیمت ماشین را در بعضی از مواقع تا نصف و حتی کمتر هم کاهش دهد.

 

خرید خودروهای کامل رنگ توسط سایت تصادفی منصف

معمولا خودروهای تمام رنگ از دید خیلی از مردم، بی ارزش هستند. برای همین شما هم باید راه سختی را در زمان فروش خودرو کامل رنگ خودتان داشته باشید؛ چون به این راحتی‌ها نمی‌توانید یک مشتری منصف برای خودرو خودتان پیدا کنید.

ولی به جای این کارهای سخت، فقط کافی است که با تیم تصادفی منصف تماس بگیرید و خودرو کامل رنگ خودتان را برای فروش، به بخش پشتیبانی این تیم معرفی کنید.

 

خودروهای کاردار و موتور خاموش چیست؟

خودروهای کاردار و موتورهای خاموش نیز جزو خودروهای هستن که در زمان تصادف، دچار خسارات‌های سنگینی شدند؛ در واقع همانطور که از اسمش هم مشخص است، خودروهای موتور خاموش به کلی موتورشان دچار مشکل شده و برای همین اصلا ارزش تعمیر را نیز ندارد و یا اینکه سرمایه لازم برای تعمیر را در اختیار ندارند.

 

خرید خودروهای کاردار و موتور خاموش

معمولا کمترین تقاضاها برای خرید خودروهای کاردار و موتور خاموش وجود دارد؛ چون علاوه بر هزینه‌ای که خریدار باید پرداخت کند، باید بعد از مراحل خرید نیز به سراغ مراحل تعمیر خودرو برود که همین مراحل نیز خودش هزینه‌های زیادی را برای خریدار به همراه دارد.

برای همین می‌توان گفت که مراحل فروش خودرو کاردار یا موتور خاموش نیز به همین سادگی‌ها نیست. ولی سایت تصادفی منصف خودرو کاردار و موتور خاموش شما را خریدار است. فقط کافی است که با یکی از شماره‌هایی که در سایت وجود دارد، تماس بگیرید و خودرو خودتان را برای فروش، معرفی کنید.

مطالعه بیشتر : قبل از فروش خودرو تصادفی این نکات را رعایت کنید

خودروهای تصادفی خسارت کلی چیست؟

خودروهای تصادفی خسارت کلی چیست؟

همانطور که از اسم این خودروهای تصادفی نیز مشخص است، به خودروهایی که در زمان تصادف باعث خسارات زیادی به ماشین شدند را خودروهای تصادفی خسارت کلی می‌گویند.

دقیقا به مانند نوع بالا، این نوع تصادف نیز هزینه‌های زیادی را برای صاحب خودرو در پیش دارد.

 

خرید خودروهای تصادفی خسارت کلی

مراحل فروش خودروهای تصادفی کلی به دلیل هزینه‌های بالا به جهت تعمیر، بسیار سخت است؛ ولی غیرممکن نیست. شما اگر قصد فروش خودرو تصادفی خسارت کلی خودتان را داشتید، می‌توانید با تیم تصادفی منصف تماس بگیرید و خودرو فروشی خودتان را معرفی کنید.

 

آخرین مقالات

پرسش و پاسخ 0

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *